Hamamcıoğlu

 

Ingersoll Rand basınçlı hava ekipmanları yüksek güvenilirlik, performans ve dayanıklılık sağlayan kaliteli dizayn özellikleri ile öne çıkmaktadır. Ürün gamı, çeşitli güç ve kapasitelerde NIRVANA®, SSR® ve SIERRA® yağlı ve yağsız vidalı kompresörleri, sürekli ağır yük şartlarında kullanılan CENTAC® yağsız santrifüj kompresörleri ile yüksek basınç, yağsız, vakum tipi TYPE 30 ® modellerini içermektedir.

Ingersoll Rand , Kompresörlerin yanında müşterilerinin her türlü basınçlı hava kalitesi ihtiyacını karşılayacak en geniş ürün yelpazesini de sunabilmektedir. Bu ürünler, hava kurutucular, filtreler, SIMPLAIR™ modüler boru tesisat sistemleri, elektronik drenaj valfleri, son soğutucular, hava tankları, su seperatörleri vb. olarak özetlenebilir.

Kontrol sistemi çözümlerimiz, müşterilerimizin basınçlı hava ekipmanına yüksek verimlilik ve işletme kolaylığı sağlamaktadır.Sahada çalışmakta olan eski tip ekipmanlarımızın yenileştirilmesi de faaliyetlerimiz arasındadır. İlave olarak, Ingersoll Rand, ekipman duruşlarını ve servis maliyetlerini azaltarak işletme verimliliğini artırıcı uzaktan izleme sistemleri de önerebilmektedir.Ingersoll Rand anahtar teslimi çözümler de önermekte, sektördeki yüz yıldan fazla sürelik tecrübesi ile müşterilerinin huzurunun garantisini tek kaynaktan sağlamaktadır.

Yakın zamanda Ingersoll Rand müşterileri ekipman satın alma ve çalışır durumda tutmanın zorluklarından kurtularak sadece ihtiyaçları olanı; basınçlı havayı satın alabilecekler. İşte o zaman basınçlı hava DÖRDÜNCÜ TEMEL ALTYAPI™ hizmeti olarak değerlendirilecektir.